بسمه تعالی-  این نگرانی ، نگرانی  تمامی دلسوزان انقلاب اسلامی و ولایتمداران و رهروان راه امام راحل خمینی بت شکن (قدس سره ) و مقام معظم رهبری مدظله است .رجا واثق دارد که رئیس جمهور محترم که کرارا خود را تابع ولایت فقیه (حضرت امام خامنه ای مدظله ) می داند . عملا و به صورت فاطع این نگرانی به حق مردمی را مرتفع می سازد .به ویژه عزل و نصب های وزارت علوم فنآوری را مورد بررسی قرار خواهد داد . نظر بازدیدکنندگان گرامی را به متن ذیل از خبر گزاری بسیج جلب می نمایم . 

600 مسئول بسیج دانشجویی خطاب به رئیس جمهور:

نگران رسوخ حامیان فتنه به اسم اعتدال در دولت هستیم/ عدم وجود عزم راسخ برای بهبود شرایط اقتصادی

خبرگزاری بسیج: ۶۰۰ مسئول بسیج دانشجویی طی نامه‌ای به رئیس جمهور تأکید کردند که به نظر می‌رسد عزم راسخی در برخی از دستگاه‌های اجرایی کشور و مسئولین برای بهبود شرایط اقتصادی با تکیه بر افزایش قدرت داخلی و ایجاد یک اقتصاد مقاومتی واقعی، وجود ندارد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری بسیج، 600 مسئول بسیج دانشجویی طی نامه‌ای به رئیس جمهور در پایان مجمع سراسری بسیج دانشجویی تأکید کردند که به نظر می‌رسد عزم راسخی در برخی از دستگاه‌های اجرایی کشور و مسئولین برای بهبود شرایط اقتصادی با تکیه بر افزایش قدرت داخلی و ایجاد یک اقتصاد مقاومتی واقعی، وجود ندارد.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

" رئیس جمهوری اسلامی ایران

جناب حجت الاسلام والمسلمین روحانی

با سلام و احترام

اکنون در آغاز سی و ششمین سال انقلاب کبیر اسلامی، نهال انقلاب تبدیل به درختی تنومند گردیده است که با وجود دشمنی های خارجی مستکبران و کم کاری های داخلی، با اقتدار در پهنه جغرافیای منطقه و جهان ایستاده و امید مستضعفین جهان است.

حال در این پیچ تاریخی که رسالتی سنگین بر دوش جنبش دانشجویی است ما دانشجویان بسیجی که برای حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و صیانت از حریم ولایت با شهدا عهد و پیمان بسته ایم، بر خود لازم می دانیم که از باب روحیه انقلابی و مطالبه گری و آرمان خواهی توآم با واقعیت برخی مسائل را که به عنوان دغدغه های اساسی مطرح می باشد با شما در میان بگذاریم.

 بقیه مطالب در ادامه مطالعه فرمائید


رئیس جهور محترم

تجربه تحریم و فشارهای اقتصادی سلطه گران جهانی بر کشور در سالهای اخیر به بهانه های مختلف از جمله انرژی هسته ای، حقوق بشر و حمایت از تروریسم، لزوم توجه هر چه بیشتر به ساخت درونی قدرت که مقام معظم رهبری نیکو به آن اشاره داشته اند را نشان می دهد. لذا شناخت ظرفیت های داخلی و تلاش برای بارور ساختن آن ضروری و مهم به نظر می رسد. در همین راستا اهتمام به اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار همه مسئولین نظام قرار گیرد.

عزت و اقتدار جهانی ناشی از پیشرفت درونیست و شکوفایی اقتصادی تنها با تکیه بر ظرفیت های داخلی محقق می شود. با توجه به این مسئله خطیر، لازم است تا با نظر به ظرفیت های داخلی، حوزه هایی که توان درآمدزایی، اشتغال زایی و کاهش تورم در کشور دارند را بررسی کرده و زمینه های پیشرفت در آن را مشخص کنیم.

اما به نظر می رسد عزم راسخی در برخی از دستگاههای اجرایی کشور و مسئولین در جهت بهبود شرایط اقتصادی با تکیه بر افزایش قدرت داخلی و ایجاد یک اقتصاد مقاومتی واقعی، آنچنان که نیاز است وجود ندارد. البته اگر این نحوه رفتار، ناشی از تاکید دولت بر اثربخشی دیپلماسی خارجی و احتمال تغییر در میزان فشارهای بین المللی باشد، باید گفت که تلاش در راستای مقاوم کردن اقتصاد کشور و تکیه بر توان داخلی، تعارضی با دیپلماسی دولت ندارد و همچنین به مراتب از آن با اهمیت تر و پایدارتر است، چرا که مسیر پیش روی جمهوری اسلامی ایران، همواره با دشمنی ها و ایجاد موانع همراه خواهد بود و تنها در زمانهای مختلف، اشکال آن متفاوت است.

برای تحقق این مهم دولت محترم باید علاوه بر پیگیری روند مذاکرات و توافقنامه هسته ای، فعال سازی ظرفیت های درونی را نیز بیش از پیش مدنظر قرار دهد. اما آنچه در نمای بیرونی فعالیت های دولت به چشم می خورد صرف تمام توان دولت برای پیگیری روند مذاکرات بوده که این برای کشور ما که ظرفیت های فراوانی دارد مطلوب نیست.

در این زمینه ما دانشجویان بسیجی همچون گذشته مصمم هستیم تا با استفاده از ظرفیت جوانان دغدغه مند و نخبه دانشگاهی و با واکاوی درست مسائل کشور و ارائه نقشه راه درست آمادگی خود را برای پیشرفت درون زای کشور نشان دهیم.

انتظار می رود تا به منظور تحقق منویات رهبری معظم انقلاب و ارتقاء وضعیت معیشتی آحاد مردم دولت با پشتوانه توان و ظرفیت های داخلی تمام قد وارد میدان شود.

جناب آقای دکتر روحانی

در این برهه که مذاکرات هسته ای در صدر اقدامات دولت قرار گرفته است، ما دانشجویان از شما می‌خواهیم تا سیاست خارجی دولت را با سه اصل عزت، حکمت و مصلحت هدایت کنید و از شما مطالبه داریم تا سیاهه جنایات دولت آمریکا، این جهانخوار بزرگ را همواره مد نظر قرار دهید.

ما دانشجویان انقلابی، کشوری را سراغ نداریم که از اعتماد به آمریکا جز عقب افتادگی و وابستگی دستاورد دیگری داشته باشد. لازم دانستیم این نکته را به شما نیز یاد آور شویم.

رئیس محترم شورایعالی انقلاب فرهنگی

از شما مطالبه داریم که با نظارت دقیق بر عملکرد حوزه فرهنگی دولت در هنر،‌سینما و مطبوعات با هرگونه تساهل سکولاریستی مقابله نمایید تا به اسم اعتدال و آزادی فرصت برای جولان برخی هنرمندان ضد ارزشی  فراهم نشود و هنر ارزشی و انقلابی در سایه بی توجهی به مسلخ نرود.

همچنین نگرانیم مطبوعات و مطبوعه نگارانی که در گذشته نه چندان دور اهانت به عقاید ملت انقلابی ایران را در کارنامه خود دارند، به صحنه برگشته و به تکرار اهانت های خود پرداخته و شارلاتانیزم مطبوعاتی دوباره احیاء گردد.

رئیس جمهور محترم

برخی افراد روسیاه که در فتنه 88 از هیچ کوششی برای ضربه زدن به انقلاب دریغ نکردند امروز خود را طلب کار کشور دانسته و متاسفانه در برخی منصب های مختلف دیده می‌شوند که این امر به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست لذا از شما می‌خواهیم که قاطعانه با این انتصابات برخورد نموده و از حضور اصحاب فتنه در مدیریت های میانی نظیر معاونین وزراء، استانداران و مدیران کل و... جلوگیری نمایید.

ما نگران رسوخ برخی حامیان فتنه در دولت، به اسم اعتدال گرایی هستیم.

جناب حجت الاسلام و المسلمین روحانی

بسیج دانشجویی بعنوان فراگیر ترین تشکل دانشجویی کشور همواره از ابتدای شکل گیری خود در همه دولت ها پیگیر و مطالبه گر برخورد با مفاسد اقتصادی  بوده است و اکنون نیز از شما می خواهیم با قاطعیت هرچه تمام تر با رویکرد جهادی برخورد با مفاسد اقتصادی را در اولویت امور قرار دهید و صد ها هزار دانشجوی بسیجی را پشتیبان خود در این مسیر بدانید.

برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی مسیر را برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی فراهم می نماید. مردم خوب می دانند که اگرمسئولین در دولت و سایر قوا عزم خود را بگذارند، برخورد با مفاسد اقتصادی امکان پذیر است. لذا از شما می خواهیم که اجرای  فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری در برخورد با مفاسد اقتصادی را در اولویت کاری خود قرار دهید."http://basijnews.ir